Who am I ?

eredot pkfr - Who am I ?İsmim Erdoğan, Yalova Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Fırat Üniversitesi Adli Bilişim Mühendisliği Bölümüne yerleştim. Siber Güvenlik konularına ilgim ve kendi çapımda bilgim var. Bunun yanı sıra Parkour&FreeRunning ve Skateboarding sporlarıyla ilgileniyorum. HipHop, Rock(özellikle Punk Rock) ve birazcıkta Metal tarzında müziklerden hoşlanırım. İnsanlara bir şeyler katmaktan ve kendimi geliştirmekten zevk alırım. Hedefim Siber Güvenlikte ve ilgilendiğim spor dallarında kendimi olabildiğince geliştirmek ve öğrendiğim bilgileri insanlarla paylaşmak.

Lise yıllarımda yazılıma merak sardım ve Python dilinde GitHub’da çalışmalarım oldu bunun yanında HTML,CSS gibi teknolojileri kullandım. Lise son sınıfta arkadaşlarımla beraber bizden küçükleri yazılım ve bilişim konuları hakkında bilgilendirmek için konferans düzenledik ve konferansta Hack Kültürü ve Hacktivizm konularını ben ele aldım, ilk konferansımı lise 4. sınıfta verdim.

GD 1. Gün Erdoğan YOKSUL 1 .mp4 000031214 2 300x169 - Who am I ?

Şuanda C programlama dili üzerinde çalışıyorum ve Siber Güvenlik üzerine araştırmalar yapıyorum ve bildiklerimi, araştırdıklarımı ve öğrendiklerimi bu blog sayfamda paylaşıyorum. Kesinlikle blog sayfamdaki bilgiler kesin doğrudur demiyorum hatalarım olabilir hatalarımı gördüğünüzde bana geri dönüt atarsanız sevinirim böylece hep beraber öğrenmiş oluruz 🙂 bunun yanında birazcık internetten araştırma yapmanızı tavsiye ederim her okuduğunuzu doğru kabul etmenizi istemem. Bana ulaşabileceğiniz internet adreslerimi sayfanın üst kısmında bulabilirsiniz.

printf(“Hoşça kalın”);


I am Erdoğan. I Graduated Yalova Şehit Osman Altın Kuyu Anadolu High School and Now I am Studying at Fırat University Digital Forensic Engineering. I do Research on Cyber ​​Security and I am Interested in Parkour&FreeRunning and Skateboarding. I like HipHop,Rock(PunkRock) and Metal type songs. My goal is improving my special skills and sharing my experiments.

I wrote some scripts when I was at High School. You can look at link. I am interested in Python,HTML,CSS,C and Cyber Security. I gave conferance about Hacking Culture and Hacktivizm when I was at High School.

Now I am interesting C Programming Language and Cyber Security and I am sharing which my learned on this Blog. I don’t say “My blog is always true” sometimes I am may be wrong so if you catch my mistake please reply to me 🙂 also I would recommend search the internet. If you want to contact to me, you can reach my social media address on top.

printf(“See you later”);